my paysafecard
Bankowość i finanse

Karta my paysafecard – forma płatności idealna dla graczy i nie tylko!

Jednoczesny rozwój Internetu i technologii sprawia, że różnego rodzaju rozgrywka w trybie online stale zyskuje popularność. Dotyczy to w szczególności gier. Wiele z nich wymaga ponadto płatności lub oferuje dodatkowe korzyści w zamian za opłatę. Jeśli więc jesteś graczem i chciałbyś ten proces przyspieszyć, być może warto rozważyć kartę my paysafecard.

Wzrost znaczenia płatności online w codziennym życiu

Wielu z nas w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia bez płatności online. W znacznym stopniu ułatwiają one załatwianie wielu spraw, zaczynając na niezbędnym opłacaniu rachunków, a kończąc na wszelkiego rodzaju zakupach internetowych.  Operacje finansowe wykonywane za pośrednictwem sieci są szybkie i bezpieczne. Dzięki my paysafecard jednak mogą stać się jeszcze lepsze i wygodniejsze.

Poza wspomnianymi zakupami we wszelkich sklepach internetowych, płatności online stosuje się m.in. do korzystania z telefonii i komunikatorów, zasilanie portfeli cyfrowych czy typowania w zakładach bukmacherskich. Dzięki nim staje przed nami otworem również świat rozrywki: słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz korzystanie z innych form rozrywki. Biorąc pod uwagę fakt, że metoda my paysafecard jest wspierana już przez blisko tysiąc różnych platform, łatwo zauważyć, że prawdopodobnie przyda się nam ona prędzej czy później.

Karta my paysafecard – wszystko, co musisz wiedzieć

My paysafecard to jeden ze sposobów dokonywania płatności online typu prepaid. Przy jego stosowaniu nie jest potrzebne wykorzystanie konta bankowego ani karty kredytowej. Wystarczy więc posiadać omawianą kartę, by szybko zapłacić określoną kwotę. Do wyboru przy doładowaniu mamy nominały o wysokości 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Taka rozpiętość umożliwia satysfakcjonujące dopasowanie do naszych potrzeb.

Karty my paysafecard cieszą się szczególną popularnością przy dokonywaniu płatności w grach oraz zakupie nowych pozycji, choć jak zostało to wspomniane powyżej, ich zastosowanie nie jest ograniczone tylko do tego obszaru.

Zalety płatności metodą my paysafecard

Zarówno doładowanie, jak i późniejsza płatność mogą być wykonane bardzo szybko i nie wymagają przechodzenia przez skomplikowane procedury. Płacąc kartą my paysafecard nie potrzebujemy też konta bankowego ani karty kredytowej. Będzie to duża zaleta dla osób nie korzystających z tych usług lub tych, które nie chcą ich wykorzystywać do danej płatności. Jest to także związane z kolejną zaletą tej metody, czyli z bezpieczeństwem. My paysafecard zapewnia pełną ochronę procesu transakcji, nie naraża naszych danych na ujawnienie i zapewnia pełną anonimowość.

Jeśli akurat poszukujemy prezentu i nie mamy pomysłu, co kupić, tu z pomocą również może przyjść my paysafecard. Niewątpliwie docenią to wszyscy gracze, którzy będą mogli dowolne wydać podarowaną kwotę w swojej ulubionej grze komputerowej bądź też nabyć nową. Trzeba jednak zaznaczyć w tym miejscu, że płatności kartą można dokonywać w różnych portalach portalach, więc propozycja ta z powodzeniem powinna się sprawdzić w rożnych przypadkach. Aby uzyskać kartę przeznaczoną na prezent, wystarczy ją kupić i wydrukować. Następnie możemy ją dodatkowo udekorować wedle uznania np. wstążką. Największą zaletą takiego prezentu jest fakt, że bliska nam osoba będzie mogła samodzielnie zdecydować jaki wydatek sprawi jej najwięcej przyjemności.

Mojeplatnosci.pl – jedyny w Polsce autoryzowany partner metody

Mojeplatnosci.pl umożliwia kupowanie kart my paysafecard całkowicie zdalnie, nie musisz więc nawet ruszać się z domu! Zakupu dokonasz w polskiej walucie, a do tego bez żadnych prowizji. Karty od autoryzowanego partnera to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej ceny, warto więc rozważyć tę właśnie formę.

Doładowanie karty za pośrednictwem portalu jest niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować się, wybrać interesujący nas nominał, uzupełnić nasze dane i dokonać opłaty przelewem. Kod doładowania zostanie wysłany na nasze konto i znajdziemy go w odpowiedniej zakładce.

Dodaj komentarz