Praca

Możliwości po kursie “Multi DJ”

Zawód Dj`a to popularna profesja pośród młodych. Jeśli chcesz zając się tym na poważnie warto zainwestować swoje pieniądze w profesjonalne szkolenie. Nasza oferta dotyczy szkoleń na wypasie. Różnorodne zajęcia połączone z czasem wolnym to klucz na wakacje życia. Jeśli nie chcesz marnować czasu na scrolowanie Facebooka koniecznie zapoznaj się z programem naszych szkoleń. Na stronie https://djpromotion.com.pl poznasz metody szkoleniowe, które ułatwiają start w zawodzie profesjonalnego Dj.

Wiedza dobrej jakości

Do prowadzenia zajęć zaangażowano grupę najlepszych fachowców. Są to szkoleniowych, którzy doskonale znają branżę. Ich doświadczenie pozwala na przeprowadzenia profesjonalnego szkolenia. Wśród szkoleniowców odnajdziemy m.in. producentów muzycznych oraz profesjonalnych Dj, którzy grają w największych klubach w Polsce oraz na świecie. To co wyróżnia naszą ofertę to jakość wiedzy. Jesteśmy firmą, która oferuje wiedzę za dobrą kwotę. U nas dostajesz wiedzę, która z ułatwia start. Szkolenie wyjazdowe jest sposobem inwestycję w siebie, a nie tylko pieniędzmi, które można wyrzucić w błoto.

Dodatkowe benefity

Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz od nas wiedzę niezbędną do podjęcia dalszych działań. Jest ona motorem napędowym do pozyskiwania zleceń na swoje usługi. Dzięki naszym fachowcom możesz liczyć na realizacje planów zw. prowadzeniem eventów. Ostatnio Dj coraz chętniej jest zamawiany na różnego typu imprezy. Jest to zamiennik dla kosztownych zespołów, które dużą sobie liczą za występ na scenie. 

Ponadto możesz liczyć na:

  • Darmowy pakiet muzyczny o wartości 200-800 złotych. Są to legalne kawałki, które możesz dowolnie miksować. Na ich podstawie możesz tworzy hity na parkiecie oraz kawałki puszczane w znanych serwisach z muzyką np. YouTube.
  •  Możliwość zdobycia certyfikatu DJ Promotion. Takie zaświadczenie z pewnością ułatwi Ci zawodową przyszłość. Prezentując zaświadczenie na stronach z ofertami zdobędzie grono klientów zainteresowanych wynajęciem Dj`a do rozkręcenia każdego typu imprezy.
  • Dla uczestników naszych szkoleń postaraliśmy się o zbudowanie serwisów DJ Promotion, takich jak “CD Pool” lub “Digital DJ“. Dzięki nim możesz korzystać z dostępnej wiedzy i zasobów. Uczestnictwo w szkoleniu pozwala na stały dostęp do jednego z opcji.
  • Bezpośredni kontakt z kadrą szkoleniową. Podczas trwania kursu mogą się nasuwać pytania odnoście Twojej pasji. Jeśli liczysz na rzetelną wiedzę masz możliwość zadawania indywidualnych pytań, także na tematy techniczne, nawet po zakończeniu kursu.
  • W programie wyjazdu możesz skorzystać z wyjazdu do rozgłośni radiowej. NA własne oczy zobaczysz “od kuchni” pracę profesjonalnego DJ`a radiowego. Stacje radiowe to znane i cenione rozgłośnie, których miliony kierowców słucha na dzień.
  • formuła “Multi DJ” czyli DJ uniwersalny. Nasz obóz jest kursem dla każdego początkującego Dj`a. Wiedza ze szkolenia https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ pozwala Ci zagrać imprezę okolicznościową jak i klubową. To obecnie ważny element w naszej branży, która przez ostatnie lata się zmieniła. Teraz najlepszy biznes robi się na imprezach okolicznościowych, na przykład na weselach.

Dodaj komentarz