Zakupy

Pyszne cukierki reklamowe dla firmy – co wybrać i gdzie zamawiać?

Słodycze stanowią doskonały podarunek od firmy na wiele okazji. Na co warto się zdecydować? Poznaj wyselekcjonowane cukierki reklamowe i sprawdź, gdzie warto je zamówić!

Firmy mogą zamawiać różne rodzaje słodyczy reklamowych. Wśród nich zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się cukierki. Doskonale nadają się jako podarunek dla klientów jako dodatek do zamówień, ale także mogą być rozdawane w trakcie eventów.

Sprawdź:

 • Jakie cukierki reklamowe warto wybrać dla firmy?
 • Jakie cukierki dla firm są najpopularniejsze?
 • Jak personalizować cukierki firmowe?
 • Gdzie można zamówić cukierki reklamowe?

Jakie cukierki reklamowe warto wybrać dla firmy?

Cukierki reklamowe to upominek uniwersalny, który nadaje się świetnie na wiele okoliczności. Właśnie dlatego producenci oferują obecnie tak wiele różnych podarunków, które mogą być także poddane personalizacji.

Wybór odpowiednich cukierków reklamowych dla firmy powinien być podyktowany kilkoma czynnikami:

 • gustem odbiorców
 • profilem działalności firmy
 • budżetem na zakup produktów
 • miejscem przechowywania cukierków

Firma może zatem zdecydować się na takie cukierki, które będą pozwalały na podkreślenie jej profilu działalności. Przykładowo firmy motoryzacyjne często decydują się na kupowanie cukierków do ssania czy cukierków miętowych, podczas gdy sklepy internetowe często wybierają cukierki krówki.

Warto też wziąć pod uwagę miejsce, w którym mają być przechowywane cukierki. Gdy mają być one udostępnione w firmie, lepiej nie decydować się na cukierki czekoladowe, ponieważ mogą szybko się roztopić.

Jakie cukierki dla firm są najpopularniejsze?

Na firmy czekają różnorodne pyszne cukierki reklamowe, które można zamówić wraz z ich personalizacją. Co wybrać?

Wśród najczęściej zamawianych cukierków dla firm znajdują się poniższe:

 • Krówki – to popularne cukierki, które stanowią jeden z najczęstszych wyborów, mają także uniwersalne zastosowanie, dlatego są kupowane bardzo często.
 • Cukierki czekoladowe – to świetna propozycja przeznaczona dla wielu firm. Cukierki mogą mieć różne nadzienia, na przykład orzechowe czy z galaretką. Cukierki mogą być też umieszczone w ozdobnych opakowaniach, na przykład mogą one tworzyć słodki karnet z życzeniami.
 • Cukierki do ssania – to także bardzo popularne cukierki reklamowe, które można zakupić w różnorodnych smakach do wyboru, dlatego każda firma może wyszukać wśród nich coś dla siebie.
 • Żelki – takie cukierki reklamowe mogą posmakować nie tylko dzieciom, ale także osobom dorosłym. Są dostępne w wielu kształtach, na przykład mogą mieć kształt serduszka.

Jak personalizować cukierki firmowe?

Cukierki reklamowe mogą być poddane procesowi personalizacji, co oznacza, że umieszcza się na nim nadruki. Dzięki temu produkty te spełniają również funkcję marketingową, co powoduje, że mogą one promować firmę.

Personalizacja cukierków reklamowych najczęściej dotyczy umieszczana na ich opakowaniach nadruków z logo firmy. Wtedy cukierki wyglądają efektownie i mogą natychmiast wzbudzać skojarzenia z firmą.

Nadruki przygotowuje się na bazie dostarczonych do producenta projektów graficznych, dlatego należy wcześniej uzyskać tego typu projekt. Można zamówić go między innymi w agencji reklamowej albo też bezpośrednio u grafika.

Gdzie można zamówić cukierki reklamowe?

W produkcji cukierków reklamowych specjalizuje się obecnie wiele firm, dlatego warto wcześniej zapoznać się z dostępnymi ofertami, aby znaleźć dla siebie taka, która będzie najkorzystniejsza.

Wśród firm zajmujących się produkcją cukierków reklamowych znajduje się firma slodkie.com. W jej asortymencie można znaleźć szeroką gamę pysznych produktów, między innymi ciasteczka, czekolady, snacki, produkty typu fit, bombonierki, a także różnorodne cukierki reklamowe w opakowaniach z personalizacją.

Dodaj komentarz