Firmy i usługi

Gdzie zjeść smacznie w Kołobrzegu?

Kołobrzeg, to jedna z większych miejscowości nadmorskich, co roku chętnie odwiedzana przez tysiące Polaków i nie tylko. Piaszczyste plaże, słonce, szum fal i możliwość relaksu na łonie natury, to tylko nieliczne atrakcje polskiego morza. Nierozłączną częścią każdych wakacji jest także chęć rozkoszowania się dobrymi potrawami i poznawania nowych smaków, a takie z cała pewnością zapewni turystom Mikado usytuowane tuż przy plaży.

Restauracja Kołobrzeg

Mikado, to jedna z lepszych restauracji znajdujących się w Kołobrzegu. Jej znaczną zaletą jest możliwość spożycia posiłków z widokiem na morze. Odsłonięta część restauracji pozwala upajać się pięknymi zachodami słońca na świeżym powietrzu, a zamknięta chroni Klientów przed deszczem i wiatrem, którego nad polskim morzem nie brakuje. Główną zaletą lokalu jest zdecydowanie jakość i różnorodność serwowanych dań. W menu znajdziemy nie tylko zimne i ciepłe napoje, ale także potrawy idealnie sprawdzające się na śniadania, obiady, kolacje, czy po prostu jako przystawki. W Mikado głód zaspokoją nie tylko dorośli, ale także i dzieci. W restauracji możemy zamówić dodatkowo słodkie desery, lody, kawę czy herbatę, a to wszystko sprawia, że bez względu na to z jaką potrzebą trafimy do Mikado, menu będzie w stanie zaspokoić nasze pragnienia i kubki smakowe.

W restauracji skosztujemy nie tylko idealnie przyrządzonych ryb, które są częstym wyborem wśród turystów. Mikado wychodząc naprzeciw różnym gustom smakowym swoich Klientów serwuje dania tradycyjne jak sałatki, makarony, zupy, danie mięsne czy nawet pizzę, a dodatkowo dba także o wegetarian, których rozpieszcza soczystymi i zawsze świeżymi warzywami i daniami bezmięsnymi.

Dodaj komentarz